בית תוכנה, פיתוח תוכנות

פיתוח מערכות CRM

כיום, כל עסק בסדר גודל קטן, בינוני או גדול זקוק למערכת CRM על מנת לנהל את מאגר לקוחותיו בצורה יעילה. דבר זה ישפיע על ההכנסות השנתיות של העסק וכן על שביעות רצונם של לקוחותיו.
codefrog עוסקת בפיתוח מערכות CRM בהתאם לצרכי הלקוח ולאחר אפיון מקיף.
צוות המפתחים של codefrog יבנה עבורכם מערכת CRM אשר תעזור לכם להגיע ליעדים אותם קבעתם,
ובהתאם לכך גם להצלחה בה אתם מעוניינים.CRM
 

מהי מערכת CRM?

'CUSTUMER RELATIONSHIP MANAGER' בלועזית או 'מערכת לניהול לקוחות', בשפה העברית.
כלי יעיל זה הינו תוכנה האחראית על כל הקשור בלקוחותיהם של אותו עסק או חברה המשתמשת בו.
כלי זה משמש את העסקים על מנת לקבץ ולנהל בצורה יעילה את כל הקשור להיבטים השיווקיים, השירותיים והמכירתיים של החברה.
 

חלקים חיוניים במערכת CRM

  • ניהול לקוחות- מאגר שיכלול את שם הלקוח, פרטי ההתקשרות שלו, היסטוריית הלקוח, פעולות שונות שהוא עשה, רכישות חד פעמיות ורכישות קבועות.
  • לידים- רשימה של כל הלידים הנכנסים מאתר האינטרנט של החברה וממקורות נוספים, רישום הקצאות הלידים לאנשי המכירות של החברה, אנליזה של הלידים על פי קריטריונים של קהל יעד, גילאים ועוד.
  • ניהול של פעילות- סנכרון של יומנים על מנת לייעל את השירות ואת הזמן בין אנשי החברה.
  • רשימה יומית/ שבועית/ חודשית אשר מקצים לכל עובד חברה ומעקב אחר היישום של פעולות אלו בשטח. הרשאות מיוחדות בהתאם לתפקידי אנשי החברה. רישום וניהול של פגישות עבר ופגישות המתוכננת בעתיד.
  • תיקי לקוחות- מעקב שעות על מחלקות בחברה שתפקידן לספק שירות וזאת על מנת למדוד את היעילות. רישום של שביעות רצון הלקוח, תלונות, מכתבי תודה ובקשות מיוחדות מצד הלקוח.
  • תכנית ניהול מיוחדת הנכנסת לפעולה במצב בו יש לחץ על מחלקת השירות ומחלקת המכירות וזאת על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוח. ניהול של טיפול ובקשות דחופות של הלקוחות.
  • מכירות- כל עסק זקוק לניהול יעיל ונכון של מערך המכירות שלו. מערך זה צריך לכלול את כל הקשור לניהול נכון של הזמן שלוקח לאיש מכירות לסגור עסקה, מדדים ברורים שעיקרם השוואה בין הלידים וההזדמנויות השונות למכירה לבין המכירות הפועל ועוד.
  • שיווק- חלק זה יכלול את כל הקשור בקמפיינים השיווקיים של החברה, בחירה של ערוצי פרסום ועוד.
 
חלקים אלו הם הליבה המרכזית של מערכת ה- CRM ו- codefrog שמה עליהם דגש כאשר היא מפתחת מערכות CRM ומתאימה אותם ללקוח. אך ישנם מודולים נוספים אשר יכולים להוסיף לכלי זה.
 

 

 

מה זה CRM?

אחד מהפתרונות אותו מציעה לכם חברת codefrog הוא פיתוח מערכת CRM המותאמת לצרכים של החברה שלכם. כיום מערכת זו היא אחת המערכות החיוניות ביותר לכל עסק. מערכת של ניהול קשרי הלקוחות תאגד את כל הקשור ללקוחות החברה, מפרטי ההתקשרות הבסיסיים של אותו לקוח ועד תהליכי השיווק, כאשר היתרון הגדול שלה בא לידי ביטוי בכך שכל החלקים בה מסונכרנים. קרא עוד