בית תוכנה, פיתוח תוכנות

קידום אתרים מקצועי – למה זה טוב לעסק שלך

ידוע כיום שעולם האינטרנט תופס נתח גדול וחשוב והסטטיסטיקות מדברות בעד עצמן. 90% מהגולשים הישראלים בארץ, מחפשים במנוע החיפוש גוגל. זה נתון לא מבוטל שלא כל בעלי העסקים מודעים לכך ולכוח והפוטנציאל שקיים בנתון זה. ישנם לקוחות, לרוב מהגדולות במשק, שמודעות לכך ומשקיעות סכומים לא מבוטלים על מנת להיות במיקומים הראשונים בגוגל, הן מבחינת כמות החשיפה שהאתר והעסק שלהם מקבל והן מבחינת מיתוג העסק בפני קהל היעד שלו.


כל בעל עסק יודע כי ללא אתר אינטרנט ניתן ליצור בניית דפי נחיתה שאליו יגיעו הגולשים והוא יהיה העמוד שדרכו יגיעו המרות לעסק. אם זה בעסק שהוא מקומי/אזורי או עסק שהוא חנות למשל, שם קהל היעד רחב יותר ובטח מחייב נוכחות בזירה האינטרנטית. רבים מבעלי העסקים שאינם מכירים לעומק את האינטרנט ואת רשת התקשורת הבינלאומית מגיבים בחשדנות וספקנות כלפי האפשרות של בניית אתר, כאשר הם מפספסים עשרות, מאות ובענפים מסוימים אפילו אלפים של לקוחות פוטנציאליים שמעדיפים לרכוש את מבוקשם דרך האינטרנט ולא דרך הרגליים. בעלי עסקים אלו שומעים את הסכומים שעליהם להשקיע באתר אינטרנט ואם לא הבינו בשביל מה בדיוק הם צריכים אתר, כעת הם בכלל לא מבינים על מה ולמה המחירים הללו.


הנתון בשטח נכון לרשימת שורות אלו מראה שאחוז קטן מהעסקים באמת מבין את המשמעות ולכן גם משקיע על פרסום ברשת.
לא פחות ממיליארד וחצי בני אדם נכנסים רק לפייסבוק מדי יום ברחבי העולם כולו כאשר בישראל הנתון עומד על 4 מיליון. הנתונים לגבי רשת האינטרנט בכללותה משמעותיים עוד יותר. כל גולש מחפש את מבוקשו באמצעות אתרי האינטרנט השונים. בהיעדר אתר אינטרנט מתאים ונגיש הלקוח פשוט יפנה לספק אחר. יתרה מכך, על האתר להיות במקום דומיננטי בדירוגים של גוגל ולהגיע לעיניו של הגולש לפני שזה יזמין את מבוקשו באתר אינטרנט נגיש יותר.

להיות זמין ללקוח

כיצד ניתן להנגיש את העסק ללקוחות הפוטנציאליים שלך? בדיוק, באמצעות אתר אינטרנט המתופעל על ידי חברת קידום אתרים מנוסה ומקצועית. במה דברים אמורים? בדיוק כמו ברחוב מלא בחנויות המציעות את מרכולתן לעוברים ושבים, כך גם רשת האינטרנט מעמידה לרשות הגולשים את כל מציעי השירות בדירוגים השונים של גוגל. חנויות ברחוב שיצליחו להיות בולטות יותר מאחרות, יזכו לתשומת הלב של הגולשים. קידום אתרים מקצועי ואיכותי הוא זה האחראי להבאת האתר למקומות הראשונים בגוגל. מלבד בניית האתר נכון על מנת שמנוע החיפוש גוגל יבין ויזהה במה האתר/ דף הנחיתה מדבר, מדובר בבאז ברשת וברשתות החברתיות – מה שנקרא בהגיה המקצועית "סינגלים חברתיים".


קידום אתרים מקצועי מבוסס על לא מעט פעולות. על מנת לקדם את האתר בצורה מקצועית אין די בהשקעה חד פעמית או השקעה חד חודשית בחברה לקידום אתרים. חשוב לוודא כי החברה אכן מבצעת את פעולות הקידום המתבקשות מדי חודש בחודשו על מנת להביא את האתר למיקומים הראשונים בגוגל ולשמור עליו במיקומים אלו. לפיכך, ישנה חשיבות מהותית בבחירת החברה שתקדם את האתר שלכם, תבנה אותו לפי ההעדפות של גוגל ותשמור עליו במיקומים הראשונים.