בית תוכנה, פיתוח תוכנות

קבלת פקס למייל

הגעתו של מכשיר הפקס, לעולם הקשור לצרכי ניהול משרד, שדרג באורח פלא את הדרך שבה אנשים העבירו מידע אחד בין השני. מאז שהגיע כפתרון טכנולוגי, כבר לא היה צורך לגשת לדואר, או להחזיק חברת שליחויות. הפקס גרם להתקשרות להיות קלה, נוחה וזמינה. 
עסקות ענק, בוצעו דרך פעולת שליחת פקס פשוטה ופעולות בסיסיות של הזמנת כרטיס טיסה או שובר במלון  נעשו באמצעות שימוש במכשיר.

 

עם הזמן, והתקדמות הטכנולוגיה בתחום התקשורת, חלה מהפכה נוספת בתחום השליחה והקבלה של הפקסים, המכשירים החלו להיות מיותרים, זה נוצר עם החיבור לתשתיות דיגיטליות של דואר אלקטרוני, ופיתוח מתקדם בתשתיות טלפון מבוססות קווים דיגיטליים, ווירטואליים.
בעקבות הפיתוחים הללו, האפשרות של שליחה או קבלת פקסים, דרך תיבת הדואר האלקטרוני, בלי כל צורך, במכשיר שיהיה בצמוד אלינו. לקבל פקס למייל או לשלוח פקס באמצעות הדואר האלקטרוני הפך ליתרון גדול לארגון קטן ולארגון גדול באותה המידה.

 

מה כולל השירות

בשרות קבלת פקס למייל מקצים לכם מספר טלפון אשר ישמש אתכם לקבלה של פקסים, המספר יכול להיות בכל אזורי החיוג בארץ, כולל אזור החיוג כלל ארצי 073 וכדומה, עבור לקוחות אשר מעוניינים ניתן לקבל גם מספר כמעט בכל יעד בעולם.
אם אתם מתעקשים לשמור על מספר הפקס הוותיק שלכם, אל דאגה, שירות עקוב אחרי עושה את העבודה, תוכלו עדין לפרסם את המספר הישן שלכם אבל השיחות המגיעות אליו ינותבו למספר שהוקצה לכם ע"י נותן השרות.
את הפקסים הנכנסים למספר הפקס שלכם אפשר לנתב ליותר מכתובת דואר אלקטרוני אחת, זה לא עולה יותר, זה רק חלק מהשרות הבסיסי.

 

החברות המובילות בתחום שרותי פקס מקוון באי מייל גובות בדר"כ תשלום חודשי קבוע עבור שרות קבלת פקסים, העלות נמדדת ביחידות של עמוד והן נאמדות במספר אגורות ליחידה, כמות העמודים המתקבלים בשרות קבלה עולה על כמה מאות עמודי פקס לחודש, מה שמהווה פתרון כלכלי נוח וחסכוני ללקוח פרטי ועסקי כאחד.
החברות הללו גם מספקות פתרונות מגוונים בכל הקשור לקבלה ושליחת פקסים למייל וקישור למערכות ארגוניות רבות באמצעות ממשק API המאפשר התאמה של פעולת השליחה או הקבלה של הפקס כחלק מתהליך העבודה, תוך כדי שיפור משמעותי של פריון העבודה במשרד..

 

מהם היתרונות?

היום יש באפשרותכם, לקבל פקס לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם. ברגע בו קבלתם את הפקס למייל שלכם, ניתן לשלוח אותו לעוד נמענים, ניתן להדפיס אותו, לערוך אותו. כל פעולה, רגילה שעושים בהודעת דואר אלקטרוני וכמובן ניתן לנתב לכל כתובת דואר אלקטרוני רצויה.
שרות כזה מאפשר לעמוד בקבלה או שליחה של כמות גדולה של מסמכים ומכיוון שהקווים מבוססים על תשתיות דיגיטליות ניתן לקבל בעת ובעונה אחת מספר פקסים יחדיו, כאשר הזמינות בקבלתם ושליחתם היא מכל מקום ובכל זמן.
אפשרות מחיקת הפקסים המיותרים בעצם מאפשרת לנו את החיסכון בנייר, מיונם באופן מיידי לתיקיות ושמירת המידע הנחוץ בלבד משפיעים על נפח האחסון בכל הנוגע לארכיון העסקי או הפרטי שלנו.

 

יתרון כלכלי מובהק ומשמעותי מורגש מיד עם מעבר לשירות קבלת ושליחת פקס למייל בכל הנוגע לקו טלפון חומרה, תוכנה, חומרים מתכלים ודפים.
יתרונות נוספים הם עלויות תפעוליות, משך הזמן ה"מבוזבז" בכל הקשור לתפעול השוטף במכשירי פקס: המתנה להעברת הפקס או לקבלתו, הזמן הנדרש להגיע למכשיר עצמו, זמן הטיפול בחומרים המתכלים לצורך הפעלת המכשיר, תיקונים, תקלות, חוסר בנייר, בדיו...
מחקרים שונים שנערכו על מנת לנסות ולאמוד את משך הזמן הנדרש לתפעול מכשיר פקס משרדי מעריכים בין שבע לעשר דקות לשליחה או קבלה של מסמך בודד. הכפילו נתון זה בכמות הפקסים אשר הינכם מקבלים בחודש, תכפילו בשכר עבודה וניתן לחשב עלות תפעולית חודשית ממוצעת.
נוסיף אלמנטים של אבטחה, כאשר חייבים להיות פיזית ליד מכשיר פקס בגין צפייה למסמך חשוב, לעומת קבלת הפקס ישירות למייל בו המסמכים מגיעים רק לנמען הרצוי בלבד. כל השרות מאובטח, כולל מחיקה של הפקסים מהשרת. השרות, מקנה לבעלי עסקים להיות ניידים יותר וזמינים יותר ולא לדאוג, באם עזבו את המשרד, מוקדם מהרגיל.

 

שרות פקס למייל מהווה חסכון משמעותי בכל תחום, לחברות, לארגונים ולאדם הפרטי, מכיוון שתקשורת בפקס היא עדין טכנולוגיה הכרחית בהתנהלות משרדית עסקית ופרטית כדאי איפוא להשתמש בפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר והמשתלם ביותר.