בית תוכנה, פיתוח תוכנות

פתרונות תוכנה

 codefrog מציעה לכם מגוון פתרונות תוכנה אשר ישרתו אתכם בצורה יעילה בכל הקשור אל המטרות שלכם.
פתרונות התוכנה שלנו כוללים מערכות CRM בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, פיתוח של אפליקציות ווב, פיתוח אפליקציות למכשירי הדור השלישי אייפון ואנדרואיד, פיתוח של אפליקציות לרשת החברתית FACEBOOK ועוד.
 
בית התוכנה שלנו מאגד את טובי אנשי המקצוע בתחום, ביניהם בוני אתרים, מתכנתים, מפתחי אפליקציות ותוכנות לפלטפורמות שונות. כל אחד ואחד מאנשי המקצוע המועסקים בבית התוכנה שלנו נבחרו בקפדנות בהתחשב בניסיון ובידע שלהם הלכה למעשה.פתרונות תוכנה
 

פתרונות התוכנה שלנו

  • מערכות CRM בהתאמה אישית- אנו מפתחים ומתאימים את מערכת ניהול הלקוחות בהתאם לצרכים של העסק שלכם. אין זה משנה אם אתם מוגדרים כעסק קטן, בינוני או גדול, אנו נשב אתכם נאפיין אתכם את המערכת בהתאם לצרכים שלכם ונפתח עבורכם מערכת ניהול לקוחות אשר תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.
  • פיתוח אפליקציות לרשת- codefrog תוכנה בעלי ידע מקיף בכל הקשור אל שוק האינטרנט ומודעים לשינויים וחידושים החלים בו. אנו נבנה עבורכם שלל אפליקציות לרשת תוך אפיון יסודי עם הלקוח, כך שהאפליקציה תותאם בצורה מיטבית לקהל היעד של החברה והממשק שלה יהיה ידידותי ואטרקטיבי למשתמש. אנו נשים דגש על פיתוח אפליקציות ותוכנות שונות שיהיו קלות לתחזוק, מעוצבות ביצירתיות וקלות לשימוש.
  • פיתוח אפליקציות למכשירי דור שלישי אייפון ואנדרואיד- פתרונות התוכנה של בית התוכנה codefrog בכל הקשור למכשירי הסלולר המתקדמים ביותר כוללים שימוש בכלי של חברת 'נובל'. המטרה שלנו בפיתוח אפליקציות אלו היא מיקוד מהיר של תוצאות, אפליקציה אטרקטיבית לגולש ועוד.
  • פיתוח אפליקציות לרשת החברתית FACEBOOK- בית התוכנה שלנו מודע לעובדה כי פייסבוק הוא הפלטפורמה החברתית הגדולה ביותר ברשת ולכן העלאת אפליקציה אטרקטיבית ושימושית לדף העסקי של החברה שלכם יכול להביא לחברה שלכם כמות גדולה של גולשים/ צרכנים פוטנציאליים. פתרונות התוכנה המוצאים לכם בבית התוכנה שלכם יותאמו למטרה שלכם לאחר אפיון מקיף והחלטות משותפות של הלקוח עם צוות המתכנתים שלנו.
 
בית התוכנה codefrog מציעים לכם סל פתרונות תוכנה מקיף אשר יספקו לכם פלטפורמה נוחה ומתאימה להרצת אפליקציות שונות אשר ישתלבו אחת עם השנייה בצורה מהירה, יעילה ואטרקטיבית.
אנו יודעים כי כל חברה מצליחה או חברה המעוניינת להצליח תוכל להשיג את מטרתה על ידי פתרונות תוכנה חכמים המתאימים לה.
 
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת.
 

פיתוח תוכנה מתקדם מבית codefrog

המוניטין של חברת codefrog נבנה באמצעות לקוחותיה המרוצים. חברת codefrog הינה חברת בת של DOOBLE בניית אתרים ובתחילת דרכה היא הוקמה על מנת לקבץ את מיטב המקצוענים בענף הפיתוח על מנת שיספקו לחברת האם פיתוחים שונים בטכנולוגיות מתקדמות, המיועדות לתחום בניית האתרים. קרא עוד

פיתוח יישומים

בית התוכנה codefrog מומחה בפיתוח סוגים שונים של יישומים בהתאמה מלאה לדרישת הלקוח. אנו נשמח לספק לכם שירותי פיתוח יישומים לרשת, פיתוח של יישומים שונים למוביילים אייפון ואנדרואיד, פיתוח של אפליקציות לרשתות חברתיות ופיתוח של יישומים למערכות CRM קרא עוד