בית תוכנה, פיתוח תוכנות

פיתוח תוכנה לקופה רושמת

קופה רושמת היא המונה הרשמי של העסק. היא תחנת המעקב והמעבר של כל הפעילות העסקית . כל עסק נדרש לתוכנות ייחודיות לו ובהן, כמובן, תוכנה לקופה רושמת. קופה רושמת מאפשרת לשקף את מצבו של העסק.

 

בית תוכנה מציע לכם שירות מקצועי שייתן מענה כולל לכל דרישות הסף שלכם ושל כל הממשקים והמתמשקים אל העסק שלכם. ניהול הקופה אפשרי גם למי שאין להם כל ידע וניסיון קודם בניהול חשבונות בכלל ובניהול ממוחשב של עסק בפרט.
תוכנה אפקטיבית לקופה רושמת כוללת אפשרות חיבור מדפסת והפקת חשבונית מס/ קבלה , תעודת משלוח, חשבונית זיכוי, פתק החלפה, ניהול מלאי וספקים, שעון נוכחות, ניהול עובדים, הרשאות שונות של משתמשים, דוחות מכירה מפולחים ומגוונים על פי המחלקה, הפריט או המוכר. על פי צורך או דרישה ניתן לכלול בתכנה אפשרות חיבור למשקל אלקטרוני, אפשרות ניהול מבצעים, הדפסת מדבקות בר קוד ועוד.

 

עם יתרונות התכנה הרב-תכליתית נמנים העדר הצורך בתחזוקה שוטפת, אפשרות להכיל נתונים בנפח כמעט בלתי מוגבל, אפשרות להתחבר אל המערכת מכל מקום בעולם באמצעות רשת האינטרנט ובתוך כך לקיים מעקב ובקרה ב"שלט רחוק".
לצורך פיתוח תכנה לקופה רושמת יאפיינו ויגדירו נציגי בית התכנה את הצרכים שלכם על פי הממשקים השונים של העסק שלכם.
מאחר שאין ספק בדבר היות קופה רושמת לב העסק הפועם וליבתו, תוכנת קופה רושמת חיונית לעבודה שוטפת ולאספקת נתונים עדכניים און ליין ההכרחיים לניהול תקין שלו.

 

שני צדדיה של הקופה הרושמת

חיוניות פיתוח תכנה לקופה רושמת נובעת מהצורך לתת ללקוח את השירות היעיל והמהיר ביותר. אלא שחשיבותה של קופה רושמת, המבוססת על תכנה רב תכליתית ורב שימושית, אינה מתמצה רק באפשרות להגיש ללקוח שירות אפקטיבי ומהיר, פרמטר חשוב ומהותי כשלעצמו, אלא באפשרות להקל מאוד על ניהול הלקוחות ושמירת מאגר הנתונים החשובים שלהם ועל אודותיהם במאגרי המידע של העסק.

 

קופה רושמת אפקטיבית מאפשרת ניהול מלאי, תפעול מועדון חברים, לרבות אפשרות מתן הטבות בלעדיות לגרעין הקשה של לקוחות קבועים, מעקב אחרי פרופיל הרכישות והשימושים של הלקוחות וכתוצאה מכך אפשרות להציע להם מבצעים בתחומים שמעניינים אותם במוצרים שימושיים ועוד.
אין להטיל אף לא צל צלו של ספק בחשיבות פעילותה התקינה של הקופה הרושמת. ככל שהיא משוכללת וכוללת יותר אפשרויות, כך תרומתה לעסק חיונית ואפקטיבית יותר. בהיותה כלי תפעולי וניהולי מרכזי בעסק, קיימת חשיבות מכרעת גם לנגישות ולזמינות טכנאי מחשב, אשר יוכל לתת לכם פתרון נקודתי ומענה כולל, ככל שיידרשו, בזמן אמת. בית התוכנה שלנו הוא כתובת טבעית עבורכם.

 

על מנת לקבל מידע מפורט ולבחון אפשרות שדרוג הקופה הרושמת שלכם וכתוצאה מכך שדרוג משמעותי של העסק במכלול היבטיו, אתם מוזמנים ליצור קשר עם בית תוכנה, אשר אנשי המקצוע  המנוסים העובדים בו עשויים להציע לכם שירות של פיתוח אפליקציות לאינטרנט, לרבות לפייסבוק,  לסלולאר, ופתרונות תוכנה לכל תחום רלוונטי לעסק שלכם.