בית תוכנה, פיתוח תוכנות

פיתוח תוכנה לפי דרישה

אם גם אתם מבקשים לפתח תוכנה לארגון או לעסק שלכם על פי דרישה, ובהתאם לצרכים האישיים של הארגון, אנו כאן כדי לסייע לכם בתהליך.
פיתוח תוכנה בהתאם לדרישותיכם, ייעל את העבודה הן מבחינת העלויות אותן תספגו, והן מבחינת מהירות העבודה ומקצועיות התוכנה.
פיתוח תוכנה מתבצע בהתאם לאפיון האישי שלכם מול בעלי המקצוע המובילים בחברתנו.

 

מייעלים לכם את העבודה

הדרישה הפופולארית ביותר בעידן הנוכחי, היא פיתוח תוכנה בהתאם לצרכים האישיים שלכם, בכל הקשור אל תחום המחשוב ואל התחום העסקי גם יחד.
כל עסק אשר מציע שרות או מוצר לקהל צרכנים נרחב, נזקק לפיתוח תוכנה מסוגים שונים ומגוונים על מנת שתענה על צרכים ספציפיים בארגון. לדוגמא, עסק לארכיון אינטרנטי יזדקק לתוכנה לסריקת מסמכים ועסק לרכבים יצטרך תוכנה לניהול ציי רכב.
כל עוד החלטתם לבצע פיתוח תוכנה באופן אישי, הרי שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי תחסכו זמן יקר עבור חיפוש מידע, אחזור מידע, סידור המידע ואף שיכתבו.
חשוב שתזכרו כי אין זה משנה מה היקף המידע אותו תזינו אל התוכנה, לאחר הפיתוח גם אם ישנם עשרות אלפי פריטים, המערכת תצליח לבצע את המשימות באופן מושלם.

 

כיצד מבצעים פיתוח תוכנה?

בעידן הנוכחי פיתוח תוכנה אינו דורש זמן רב, אלא להיפך,  זהו הליך מהיר , קל ופשוט מאוד, בעיקר אם שכרתם חברה מקצועית ומיומנת בתחומה.
המהירות של פיתוח מערכות, נובעת מהשימוש בפלטפורמות נוחות ויעילות לתכנות, על פי דרישת הלקוח.

 

תנו למומחים לבצע עבורכם את העבודה

המטרה העיקרית לשמה אתם רוצים לפתח תוכנה, היא על מנת ליעל את זמן העבודה השוטפת בחברתכם, ועל כן התוכנה צריכה להיות מותאמת לצרכים שלכם באופן אישי.
על מנת שלא יפלו טעויות בדרך, על החברה לאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם ואת המטרה לשמה תבנה התוכנה.
בין אם מדובר באנטי וירוס, תוכנת ניהול עסק או תוכנת ניהול לקוחות, אפיון לא מקצועי עלול להוביל לתוצאות לא טובות עבורכם ולמערכת אשר אינה עונה על הדרישות האישיות שלכם במאת האחוזים, ועל כן שימו לב כי האפיון מתבצע באופן המקצועי ביותר.
לאחר האפיון יחל צוות המתכנתים בחברה לבצע את העבודה, תוך עדכון מלא של הלקוח באשר להתקדמות הפרויקט ותוך עמידה בלוחות זמנים שהוגדרו מבעוד מועד (על פי רוב במעמד חתימת חוזה העבודה).


לאחר שהמערכת מוכנה, תקבלו לידיכם את התוכנה ואת ההדרכה, כיצד נכון להשתמש בה בצורה פרודוקטיבית. שימו לב כי עוד לפני שמועברת אליכם המערכת, אנו מבצעים את כל הבדיקות הנדרשות לשם בחינת התקינות שלה, מה שנקרא בשפה המקצועית בדיקות Q.A.