בית תוכנה, פיתוח תוכנות

פיתוח תוכנה לאחזקת מחשב

כל מי שעושים שימוש יומיומי ותכוף במחשב בכלל ובעלי עסקים וחברות בפרט, אשר כל נכסי העסק החשובים שמורים במחשב, יודעים עד כמה חשובה היא אבטחת המידע שבו- הן מבחינה טכנית והן מבחינה מהותית, מטעמי חיסיון המידע.
נגישות המידע וזמינותו הם מרכיב חשוב ביותר. אחזקת מחשב היא מכלול הפעולות המאפשרות  שמירה על המידה, הגנה עליו ואבטחתו, והיכולת לשלוף אותו באופן מהיר בכל רגע נתון.

 

איומים רבים מאיימים על המחשב, לרבות רוגלות למיניהן, וירוסים, ולא במקום האחרון- פורצים בשר ודם. על מנת להגן על המידע האצור במחשב נדרשות שיטות הצפנה מתקדמות, במיוחד כאשר מדובר במידע של חברה עסקית, אשר המידע שלה הוא היקר בנכסיה.

 

קיימות תוכנות שונות לאחזקת המחשב. טכנאי מחשבים עשוי לאפיין, אתכם ועבורכם, את הצרכים שלכם ולהציע לכם תוכנות שיתנו לכם מענה מיטבי בתחום אחזקת המחשב.
בית תוכנה מקצועי מציע תוכנות ייעודיות וייחודיות לאחזקת המחשב ומספק מענה מותאם אישית ללקוח. היות שזה מכבר הפך האינטרנט למנוע ולמנוף שיווקי רב עצמה ובתוך כך לזירה עסקית מרכזית, אשר לא ניתן לתאר פעילותו של שום גוף בכלל ושום עסק בפרט בלעדיה, תחזוקת הכלי שלו, המחשב, הופכת לקריטית לקיומו של העסק.

 

תוכנה לאחזקת המחשב היא ודאי כלי חיוני ונדרש לתחזוקתו אבל כל משתמש עשוי להיזקק בשלב כל שהוא לעזרה של טכנאי מחשבים על מנת לפתור בעיות נקודתיות בזמן אמת.
עם דרישות הסף של תחזוקת מחשב של חברה עסקית נמנות תכונות נדרשות המאתגרות את מפתחי תוכנות התחזוקה שלו: אפשרות לביצוע סריקה והגנה בזמן אמת, הסרת תוכנות ריגול, הסרת פרסומות, הסרת קבצי Cookies ו קבצי אינטרנט נוספים לא רצויים המאטים את העבודה  במחשב, מסרבלים אותה ומקשים עליה, אנטי וירוס להסרת וירוסים וסוסים טרויאנים שונים, האצת המחשב, איחוי דיסק, בדיקה (סידור, ניקוי ועריכה) של רג'יסטרי, שליטה מלאה בתוכנות  העולות על המחשב עם פיתחת מערכת ההפעלה שלו, מחיקת תוכנות לא רצויות ועוד.

 

הערך המוסף של שירותי החברה

לבד מפיתוח תוכנות לאחזקת מחשב מציעה החברה  שירות פיתוח אפליקציות לרשת האינטרנט, לרבות בניית מערכות וממשקים לניהול תוכן לאתרים, פיתוח אפליקציות למכשירי אנדרואיד ואיפון וגם לרשת החברתית הגדולה פייסבוק.

 

אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל מידע ומענה לכל שאלה בנושא תחזוקת המחשב. היחס לא רק מקצועי אלא אישי וחם. לאחר פגישת היכרות וייעוץ מתבצע תהליך העבודה תוך שיתוף פעולה ובשקיפות מלאה.

 

חשוב לציין, שחרף חשיבות קיומה של תכנה רב-תכליתית החיונית לאחזקת המחשב ולפעילותו התקינה, חשוב לשמור גם על התחזוקה הפיזית שלו: לשמור אותו נקי, לנקות מעת לעת את המסך ואת המקלדת. מעצם היות המחשב לא רק כלי עבודה אלא מכשיר עבודה – שמירה על תקינותו ועל ניקיונו חשובים אף הם ליכולת להפיק ולמצות ממנו את המיטב וגם ליהנות במהלך העבודה.