בית תוכנה, פיתוח תוכנות

פיתוח תוכנה חדשנית בתחום הקופות הרושמות

קופות רושמות לעסקים הינם אחד מכלי העבודה הבסיסיים ביותר בכל סוגי העסקים הקיימים. בתור כלי עבודה בסיסי, הקופה חייבת להיות נוחה לתפעול וקלה לשליטה, ולא פחות חשוב – להיות מותאמת בצורה מושלמת לאורח החיים וניהול העסקים המודרני.

בסקירה הנוכחית נדבר על פיתוחים מרשימים וחדשניים בתחום הקופות הרושמות המודרניות. בין היתר נראה אילו פיתוחי תוכנה הופכים את הקופה המודרנית לגמישה ולידידותית יותר, אילו פיתוחים מאפשרים שימוש קל יותר באמצעי תשלום (לרבות תשלומים מרחוק) וכיצד השליטה כיום קלה ונוחה יותר מאי פעם.

תקשורת, סלולר, מובייל

כיום, עסקים רבים יותר מאי פעם ערוכים לקליטת תשלומים מרחוק, גם בשיטת און ליין וגם באמצעי תשלום שונים. כך, לא מפתיע לגלות שקופות רושמות מודרניות, על בסיס פיתוחי תוכנה חדשניים, פועלים בצמידות לתקני תקשורת מובילים.

מגוון קופות, שפועלות כיום על בסיס תוכנות ייחודיות ועל ידי מערכות הפעלה משולבות, תומכות בתקשורת סלולר ומובייל, כך שניתן לקיים תקשורת עם לקוחות, בין עמדות מכירה, בין סניפים וגם עם מרכזי ההנהלה. קופה רושמת , המשולבת עם יכולות תקשורת מתקדמות כגון GPRS, IPVPN, ADSL וכיוצא באלה, משפרים את יכולת הגביה, את תפעול העסק ואת הנהלת החשבונות והגבייה מלקוחות. בזכות פיתוחי תוכנה ייעודיים, כבר לא מדובר על מדע בדיוני אלא על מציאות ממשית.

מידע און ליין

חשוב לדעת שחלק מדגמי הקופות הרושמות המודרניות מספקות מגוון רחב של צרכים עסקיים, הרבה מעבר לגבייה וטיפול בתשלומי לקוחות. בזכות תוכנות מתקדמות המותקנות בקופות השונות, ניתן לקיים תקשורת און ליין בין סניפים שונים, להעביר מסרים לעובדים אודות מכירות ויעדים ולבצע עוד מגוון רחב של פעולות און ליין, בכל רגע נתון.

בין המידע והפעולות אשר מבוססות תוכנות מתקדמות ניתן למצוא:

  • שילוב של קופה ביחד עם עמדת אשראי ניידת או קבועה.
  • מודול של ניהול עובדים מתקדם.
  • אפשרות לטיפול בשיקים מלקוחות, לרבות קבלת אישור או הודעת סירוב.
  • טיפול בתשלומים סלולריים.
  • אפשרות לשילוב שעון נוכחות ממוחשב, עם תקשורת מהירה.
  • חיבור לאינטרנט, לצורך טיפול בנושאים שונים, און ליין, ללא עיכובים, וללא צורך בתקשורת קווית.

שליטה ידידותית, קלה ונוחה

חשוב לדעת שמלבד אותם פיתוחי תוכנה ייעודיים, שמאפשרים שילוב של קופות רושמות ואינטרנט, שילוב של קופה עם מכשירי מובייל שונים, טאבלטים ומגוון מודולים, קופה מודרנית הפכה גם לקלה מאוד לשליטה.

חלק גדול מהקופות כיום לא רק מתנהגות כמו מחשבים חזקים אלא גם כוללות מרכיב של צג מגע ותוכנת הפעלה ידידותית ונוחה לשימוש. צג מגע, תקשורת מרחוק ושאר פיתוחים מעניינים הופכים את התפעול למהיר יותר, נוח יותר וכזה שתורם רבות גם לחוויית הלקוח. בין אם מדובר בקופה גדולה לעסק, בין אם מדובר בקופה עם מסופון נייד ותקשורת סלולרית ובין אם מדובר בשילובים נוספים, מדובר על התקדמות גדולה בניהול ההתחשבנות ובניהול העסק המודרני בכלל.