בית תוכנה, פיתוח תוכנות

פיתוח פתרונות מולטימדיה לעסקים

קצת לפני שנת אלפיים עסקים רבים עברו מתיחת פנים משמעותית. מבניה המבוססת על בטון ועיצוב פנים המשלב זכוכית ופיברגלאס, פתרונות טכנולוגיים רבים השתלבו בעיצוב המשרד, וכל עסק החל ממשרד פרסום מוביל ועד מוסך מרכזי של חברת רכב מובילה השתמשות ביתרונות הגדולים שיש למוצרי מולטימדיה להציע. מסכי ענק החליפו את השילוט האפרורי מחוץ לעסק, ובעולם מלא מסכים, קשה לבלוט מבלי להוסיף מעט וידיאו וסאונד בכל פינה. 

 

איך מושכים מבטים ברחוב?

בעולם הטבע זה קרה כבר מזמן. ציפורים אפרוריות החלו להצמיח נוצות צבעוניות ולבלוט מול מתחריהם. כמה שזנבו של טווס מגוון יותר כך הוא ימשוך אליו יותר מבטים. בדיוק באותה הדרך פתרונות מולטימדיה לעסקים מושכים אליהם את העיניים, ויוצרים אפקט יוקרתי ומרשים. שילוט דיגיטאלי החליף את המדבקות הדקיקות על לוחות הברזל, ותמונות ענק של המוצרים והשירותים השונים אפשרו לכל בעל עסק להראות גדול יותר, בולט יותר והכי חשוב - למכור יותר.

 

טקסטים ותמונות המתעדכנים בלחיצת כפתור

עונת החגים. העסק משקיע בשילוט מרהיב בחנות ומחוצה לה, אך כאשר הסתיים החג ההשקעה הכספית על השלטים והפרסום הנרחב עושים את דרכם אל פח האשפה הקרוב. שילוט דיגיטלי עובד אחרת. טקסטים ותמונות הרלוונטיים לשבוע הזה מוחלפים תוך דקות לטקסטים הרלוונטיים לחג הבא. צילומי וידיאו של הפרוייקטים האחרונים שהעסק ביצע מתעדכנים ישירות מאתר האינטרנט, ואפילו מסרים פשוטים יכולים לעבור במספר משפטים שמזכירת החברה מעדכנת דרך המחשב השולחני.

 

פתרונות מולטימדיה - הרבה יותר קל ממה שחשבתם

פתרונות מולטימדיה מאפשרים להוסיף לכל עסק נוכחות מרשימה - גם במרחק של קילומטרים רבים מהעסק עצמו. שילוט דיגיטלי המובן במרחק שניים או שלושה קילומטרים מהעסק ומפנה את התנועה ישירות לאולם התצוגה, יכול להיות יעיל יותר מפרסום מקוון או פרסום במדיה הקלאסית - כמו עיתונים, רדיו וטלוויזיה.
 

אך ניתן להשתמש בפתרונות מולטימדיה לא רק לצורך פרסום ללקוחות חדשים. תאר לך שלקוח שממתין בחדר המתנה צופה בסרטון תדמית המציג מוצרים נוספים שאתה משווק, או רואה את שמו מתנוסס בשלט ברגע שההמתנה קרובה לסיומה? שוב, אתה נראה גדול ומרשים יותר, והלקוחות שלך מרוצים יותר.

 

מספיק מבט חטוף בתיק העבודות שלנו

נוכל לספר על פתרונות המולטימדיה שלנו לאורך עשרות עמודי אינטרנט, אך עד שתראה את הפתרונות שעיצבנו עבור עסקים אחרים, לא תוכל לדמיין מה אנו יכולים לעשות עבורך. עם קצת יצירתיות, ושילוב של יכולת טכנולוגית וניסיון של שנים, אנו יכולים לעשות כמעט הכל.
 

נסכם בכך שפתרונות מולטימדיה לעסקים המשלבים שילוט דיגיטאלי, ומערכות סאונד ווידיאו חכמות יכולות לשדרג כל עסק קטן כגדול. עלויות מוצרי הטכנולוגיה ירדו משמעותית בעשור האחרון בארץ, וכיום לעתים משתלם יותר לעבור לפתרונות פרסום והצגה דיגיטליים, מאשר להחליף באופן תדיר שילוט או מודעות פרסום. תחום המולטימדיה מתפתח כל העת, ופתרונות נוספים מצטרפים לארסנל עצום שנועד לקדם את העסק.