בית תוכנה, פיתוח תוכנות

פיתוח יישומים

בית התוכנה codefrog מומחה בפיתוח סוגים שונים של יישומים בהתאמה מלאה לדרישת הלקוח.
אנו נשמח לספק לכם שירותי פיתוח יישומים לרשת, פיתוח של יישומים שונים למוביילים אייפון ואנדרואיד, פיתוח של אפליקציות לרשתות חברתיות ופיתוח של יישומים למערכות CRM.

צוות המפתחים של בית העסק שלנו מורכב מאנשי מקצוע אשר נבחרו בקפידה.
כל המתכנתים בעלי ניסיון רב בתחום הפיתוח ובעלי ניסיון עבר המכיל רשימה ארוכה של פרויקטים מוצלחים בתחום הפיתוח ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.

שירותי הפיתוח אותם אנו מציעים יעזרו לכל עסק להתמודד עם דרישות עסקיות מיוחדות ויעניקו לו יתרון משמעותי על מתחריו. צוות בית התוכנה ייפגש עם הלקוח במטרה להבין מה הם צרכיו ומהי היא המטרה של אותה תוכנה אותה הוא מעוניין שנפתח. בהתאם למידע זה הצוות יערוך תוכנית אפיון מקיפה ויתחיל בתהליך פיתוח התוכנה.

לאורך כל התהליך נהיה בשקיפות מלאה עם הלקוח, ניקח בחשבון כל שינוי אשר יידרש ונשתף את הלקוח בשלבים השונים של הפיתוח. בסיום, נערוף בדיקות מקיפות ליישום שפותח, נטמיע אותו בסביבת העבודה הנדרשת ונבצע מעקב ובקרה תוך אספקת פתרון לכל בעיה אשר התעוררה ביישום.

אנו מאמינים כי כל לקוח יודע מהו היישום הנדרש לו והפנייה אלינו נעשית על מנת לספק ללקוח את התוצאה הטובה ביותר. בנוסף, נשמח לעמוד לרשות הלקוח ולספק לו מידע באשר לפיתוחים ופלטפורמות חדשניות ומתקדמות בכל הקשור ליישומים בהם הוא מעוניין וכן לסייע לו בכל הקשור אל תכנון ועיצוב האפליקציה בהשוואה לאפליקציות אחרות של חברות מתחרות המשתייכות לאותו תחום.

codefrog מתחייבים לספק לכל לקוח שירות מקצועי ואיכותי בהתאמה אישית לצרכיו ובשקיפות מלאה.