בית תוכנה, פיתוח תוכנות

פיתוח אפליקציות לפייסבוק

בעידן הנוכחי צורת השיווק השתנה באופן מהותי ואנו כצרכנים חשופים לגירויים פרסומיים רבים במהלך היום.
האינטרנט בשנים האחרונות מוגדר כ-"ניו מדיה" ומרבית מהאתר הפו פולארים ברשת, הינם אתרים חברתיים לרבות: פייסבוק, המוגדר כרשת חברתית בה פעילות הגולשים היא ענפה.
פייסבוק כרשת חברתית יוצרת קשרים ענפים בין הגולשים, בין אם הם מכירים אחד את השנייה מהעולם המציאותי ובין אם הקשר נרקם מאחורי מסך מחשב, עוד מעביר הפייסבוק מידע סמנטי , תכנים שיווקים ועוד.פיתוח אפליקציות לפייסבוק

חברתנו דואגת לאורך כל ימי השנה להישאר בחזית הטכנולוגית, עם היד על הדופק תוך התעדכנות מתמדת בחידושים ושינויי השוק. אנו מציעים לכם מגוון שירותים מתקדמים המתאים לרשת החברתית הפופולארית ביותר ברשת האינטרנטית לרבות:

  • פיתוח אפליקציות לפייסבוק.
  • פיתוח ועיצוב משחקים לפייסבוק.
  • בניית דף חברה אשר תספק עבור הגולשים את המידע הרלוונטי בצורה האופטימאלית.
  • קישור ישיר בין אתר הבית שלכם לבין פייסבוק.

 

מדוע להשתמש בשירות פיתוח האפליקציות שלנו?

במהלך שנות עבודתנו למדנו לזהות את צרכי לקוחותינו ואת צרכי השוק ולהתאים לכל לקוח את האפליקציה לה הוא זקוק. אנו מבינים כי פייסבוק הוא כלי המאפשר לכם ליצור חשיפה מרבית ואנו משתמשים בו בתבונה מקצועיות ומיומנות.

 

כיצד תורמת לכם אפליקציה בפייסבוק

בניית אפליקציה ואף דף עסקי, גורמת לעסק שלכם או לאג'נדה שלכם להגיעה אל הזירה העסקית הענפה ביותר כיום וליצור חשיפה ועניין בפועלכם בקרב 2.8 מיליון גולשים. חשיפתכם בפייסבוק תהייה ממוקדת בהתאם לאיפיון אותו נבצע מבעוד מועד ובהתאם לקריטריונים ולקמפיין אותו אתם מריצים.
אנו נסייע לכם ליצור פרסום ממוקד ומפולח בהתאם לעיסוקכם בקרב לחתך הגיל של הגולשים,מינם של הגולשים, גיל הגולשים, מקום המגורים של הגולשים, ועוד.
כל אפליקציה תותאם באופן אישי ופרטני על פי פילוח מדויק בכדי שאתם תצליחו להשיג את המרב החשיפה.

 

הצרכנים נהנים ואתם מרוויחים
הפייסבוק מאפשר לכל עסק לשאוב מידע רב אודות לקוחות בפועל ולקוחות פוטנציאלים, אשר יכולים להיות חלק מהצלחת העסק שלכם. הפרסום ללקוחות באמצעות הפייסבוק הוא ממוקד וכל לקוח אשר הצטרף לרשימת החברים באפליקציה, הופך באופן מידי ללקוח פוטנציאלי איתו אתם יכולים ליצור קשרים עסקיים בעתיד ולהגיע אליו בקלות. אם חסר לכם מידע אישי הרי שתוכלו לשאוף אותו מהכרטיסים האישיים של הלקוחות מבלי לאלץ אותם למלא טפסים ולייגע אותם בהליכים בירוקרטים אותם אף אחד אינו אוהב. פיתוח אפליקציות עתידות לגרום לגולשים רבים להתמכר לבית העסק שלכם כי העידן הנוכחי מכתיב את הכללים ואנחנו מבצעים את העבודה במקצועיות ומיומנות חסרת פשרות.