בית תוכנה, פיתוח תוכנות

פיתוח אפליקציות לטאבלט

הטאבלטים הם מעין מחשבי לוח, המאפשרים לנו לצרוך תכנים דיגיטאליים שונים ומגוונים כגון: אתרי אינטרנט, משחקים, מסמכים, תמונות, ספרים אלקטרוניים, סרטים, סדרות טלוויזיה, וידאו קליפים ואפליקציות שונות.

 

חיבור ישיר ומתמיד של טאבלטים לאינטרנט הופך אותם לכלי שימושי ומהנה מאין כמוהו, שניתן לתפעל אותו בכל מקום ובכל זמן. חוויית המשתמש בו עשירה ומגוונת יותר מאשר הסמרטפונים. מסך מגע גדול מקל מאוד על תפעול הטאבלט. האפשרויות הגלומות בו הן בלתי מוגבלות.

 

מספר רב והולך, הגדל בהתמדה ובקצב ניכר, של גולשים רוכשים טאבלטים נוסף על סמארטפונים ויש בהם מי שהטאבלט הוא המכשיר והפלטפורמה המועדפים לגלישה באינטרנט ולביצוע מגוון הפעילויות האפשרויות והמוצעות בו.

 

בבית תכנה מקצועי מציעים לכם שירותי מחשוב הכוללים פיתוח אפליקציות ומתן פתרונות תוכנה מגוונים. העבודה מול הלקוחות נעשית תוך ייחוד וריכוז מאמץ לתת מענה לצרכים הייחודיים והייעודיים של הלקוחות. העבודה עמם ומולם מתבצעת בשקיפות מלאה.

 

אפליקציות שונות נדרשות לצורך בנייה והפעלה נוחה ואפקטיבית של ממשקים שונים, לרבות ניהול תוכן, אשר עבור רבים מהווה תנאי הכרחי לכדאיות השימוש במכשיר. אפליקציות המיועדות לאינטרנט וניתנות להפעלה פשוטה באמצעות הטאבלט מקנה למחזיקים במכשיר זה והמשתמשים בו בקביעות יתרון גדול: ניתן להסתייע בו  במקומות ובזמנים שבהם אין נגישות למחשב מזה ושימוש רצוף וממושך בסמארטפון אינו נוח מזה.

 

אפליקציות שנטענות במהירות

החברה משקיעה משאבים רבים על מנת לפתח תוכנות ואפליקציות שנטענות במהירות. מרכיב הזמן הוא מרכיב מהותי, אולי עיקרי, בחוויית הגלישה של המשתמש. מי שיידרשו להמתין זמן רב מדיי, לתחושתם (ולסף סבלנותם) עלולים לזנוח את המכשיר לטובת מכשיר חלופי.

 

מי שמשתמשים בטאבלט לצרכיהם יכולים ליהנות משירות מקצועי של בית תכנה הבונה אפליקציות בהתאמה אישית, וזאת לאחר אפיון והגדרת צרכים ושימושים.
יש קשר ישיר בין התפתחות טכנולוגית לגיוון אפשרויות השיווק והפרסום של עסקים. הטאבלט, כפלטפורמה חדשנית ועדכנית, מאפשר למנף את החשיפה ואת השיווק שלכם.

 

כיום, יותר מתמיד, המכשירים והממשקים, התוכנות והאפליקציות – כל מה שכלול בעולם הדיגיטאלי והסללולרי הוא בבחינת כלים שלובים: כאשר הטאבלט שלכם מועשר באפליקציות עסקיות ייחודיות אתם מקושרים באופן טבעי ומובנה עם ממשקיהם המגוונים של לקוחותיכם בכלל ושל לקוחותיכם הפוטנציאליים בפרט.  אתם מגיעים היישר על האתר שלהם, אל הפייסבוק שלהם, אל מכשיר הסלולאר שלהם. יכולתכם לקיים אינטראקציה אתם משתכללת כל העת והופכת אפקטיבית יותר ויותר.

 

בשורה התחתונה: אם אתם זקקי לאפליקציות עסקיות ואף למשחקים (אחרי הכול, מותר לכם גם להשתעשע וליהנות בשעות הפנאי המועטות שלכם)  טבעי שתפנו אל בית תכנה, שבו שוקדים אנשי מקצוע על פיתוח אפליקציות המיועדות לכל מכשירי הדור השלישי ובכללם, כמובן, טאבלטים. הנהנים העיקריים משילוב הדוק בין טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת ובין התאמה מרבית של אפליקציות מבוקשות לפרופיל השימוש של הלקוח, לאחר אפיונו המדויק, הם מי שכבר ניסו והתנסו בשימוש באפליקציות ונוכחו לדעת עד כמה הם שדרגו את העסק שלהם.