בית תוכנה, פיתוח תוכנות

פיתוח אפליקציות לאייפון ואנדרואיד

שיווק הוא תחום רחב מאוד. בעידן האחרון הגיח השיווק גם אל עולם הסלולארי ובכל יום שעובר הוא תופס תאוצה יותר ויותר גדולה. כל מי שעוסק בשיווק, לא איחר להבין כי הסמארטפונים הם כלי שיווקי יעיל בו נכון להשתמש ואותו חשוב לנצל.
אחד התחומים המבוקשים והאטרקטיביים לשיווק הוא פיתוח של אפליקציות לאייפון, כמו גם פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, דבר המאפשר לגולשים רבים המשתמשים בסמארטפונים לאתר את מבוקשם ביעילות מרבית ובמהירות ללא מאמץ. במקביל, בעלי עסקים מצליחים באמצעות פיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד למקד את מערך השיווק ולהגיע אל לקוחות פוטנציאלים רבים, שיכולים להפוך במהירות ללקוחות בפועל.פיתוח אפליקציות לאייפון ואנדרואיד

 

ההבדל בין פיתוח אפליקציות לאייפון לבין פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

ההבדל המהותי בין פיתוח האפליקציות לשני סוגי המכשירים הוא בעיקר טכני, תוך התחשבות ב: מערכות ההפעלה השונות שיש למוצרי אפל לעומת מוצרים אחרים, האופציה להציג את האפליקציה למשתמשי הקצה (צרכנים), שפות התכנות והשוני בניהם, כמו גם סביבת הפיתוח השונה שיש לכל מכשיר. 

 

מפתחים אפליקציה ומפתחים את העסק

עצם פיתוחה של האפליקציה, יכול בעל העסק להגיש מידע רלוונטי לכל לקוח. הצרכנים של העידן הנוכחי נגישים למידע וידע רב ועל פי רוב כל אדם מחפש את הדרך הקלה והנגישה ביותר לאיתור מבוקשו. נמצא כי הסמארטפונים והאפליקציות המוצגות בהם, היא הדרך הטובה ביותר לאיתור מספרי טלפון לבירור כתובות, שעות פעילות, רכישת מוצרים ועוד.

על פי רוב נוהגים הצרכנים לבצע את הבירורים והרכישות דרך הניידים בעת נסיעתם בתחבורה הציבורית, בזמן ההמתנה לתור בקופת חולים, בעת בילויי ועוד. כל עוד מגיע הצרכן לאפליקציה נוחה ויעילה, הוא ימשיך להשתמש בה, אך אם האפליקציה מסורבלת ולא קלה לתפעול הוא יזנח אותה ויחפש את הבאה בתור. חברתנו מתאימה עבור כל לקוח את האפליקציה המתקדמת ביותר, ואת האפליקציה הקלה ביותר לתפעול על מנת שאתם תצליחו למשוך אליכם מספר לקוחות רב ככל האפשר.

אם גם אתם מתעניינים בפיתוח אפליקציה לאייפון או לאנדרואיד ורוצים להרחיב את מעגל הלקוחות הפוטנציאלים שצברתם עד היום, אתם מוזמנים להתרשם מהמקצועיות והשרות אותם אנו מספקים.
במהלך עבודתנו אנו נציע לכם את הפתרון האולטימטיבי לצרכים האישיים של בית העסק שלכם בכדי שלכם תהיה אפליקציה ייחודית ופרודוקטיבית.

לאורך כל ימי השנה אנו מקפידים להישאר בחזית הטכנולוגית ולהתעדכן בשינויים והתפתחויות המתרחשים בתחום, כדי שכל אחד מלקוחותינו יצליח לקבל את מבוקשו ולהרחיב את הפעילות העסקית שלו. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו, צרו קשר ויחד נצא אל קדמת הטכנולוגיה לעתיד ורוד יותר.

הבהרה: Codefrog הינו בית תוכנה המתמחה באפיון ופיתוח אפליקציות ובבניית אתר לאייפון ולאנדרואיד. איננו מספקים שירותי תיקון אייפון, אנדרואיד, אספקת מכשירים או אביזרים.