בית תוכנה, פיתוח תוכנות

פיתוח אפליקציה לקופה רושמת

 

התקופה שלנו היא תקופה טכנולוגית, ופעולות ותהליכים רבים שאנו עוברים עושים את דרכם לסמארטפונים ולטאבלטים. אמצעים טכנולוגיים אלה הביאו לכך שעיקר הפעילות שלנו, מלווה אותנו יום יום ונמצאת בשליטתנו. עד למצב שאפשר להכניס את פעילות העסק לליווי יום יומי. האפליקציות מתרבות והולכות, ונראים יותר ויותר פיתוחים טכנולוגיים המקלים על חיי בעל העסק. כך קרה, באופן לא מפתיע,  גם לקופה הרושמת.


מנהל חשבונות צמוד:


קופה רושמת הינה מערכת אשר עוזרת לבעל עסק להתייעל, לשמור על הסדר ולגדול מתוך העסק שלו. מערכת הקופה הרושמת משמשת לעיתים קרובות כמערכת הנהלת חשבונות אשר מתעדת ומסדרת כל פעולה שעושה החברה, או העסק. סידור חשבונאי וניהולי של הפעולות, ניתוח פעולות המכירה, ניתוח דוחות, ספקים ומלאי. כל אלה יכולים להיות מחושבים ומאורגנים בתכנת הקופה הממוחשבת. במידה ומדובר בתכנה טובה ויעילה. לכן אין פלא שעסקים רבים נשענים בעבודתם על תוכנות אלה, אשר במשך השנים התייעלו והגיעו היום אף למצב של ליווי העסק בסמארטפונים, באפליקציות ומגוון תוכנות שליטה.


תפקידים ויכולות נוספות של הקופות הרושמות:


בנוסף לתפקידים המוכרים של הקופה הרושמת, היא יכולה להוסיף ולייעל את העסק עוד יותר. הפקת מגוון מסמכים, צפייה והורדה שלהם מכל מחשב, זו למשל אחת מיכולות הקופות המתקדמות כיום, כמו גם הנפקת כרטיס לכל עובד, וכמובן בקרה של העובדים דרכו. קופה רושמת יכולה לבצע ניתוח מלאי ומצאי שוטף, ואף למלא דוחות ספקים וסחורה. כל אלה מתרכזים בסופו של דבר למערכת אחת, אשר עושה את הניתוחים הללו ומספקת דוחות סופיים על הפעילות בעסק. בנוסף, הקופות הרושמות מאפשרות הדפסה במדפסת לייזר מרחוק או הדפסת במדפסת מותאמת אישית.


יתרונות אפליקציית הסמארטפון לקופה רושמת:


הקופה הרושמת מרכזת בתוכה את כל התנועות, הדוחות והניתוחים של העסק. היכולת שלנו להביא את כל הניתוחים הללו למקום אחד, לאסוף אותם לחדר מצב אחד אשר מנתח ומרכז את כל הנתונים, זהו אחד החידושים באפליקציה. כעת, בעל העסק יכול לקבל למכשיר הסלולארי שלו את הדוחות מכל הנקודות של בית העסק שלו, ריכוז דוחות אלה וסידורם בתוך מערכת אחת, אשר גם מציגה אותם בצורות ברורות ומפורטות של גרפים מתקדמים ואינפוגראפיקות מודרניות. בעלי עסקים מרוויחים כאן מנהל חשבונות צמוד שעושה את כל העבודה האדמיניסטרטיבית בצורה מסודרת ושקטה בכף היד.