בית תוכנה, פיתוח תוכנות

מי אנחנו

בית תוכנה codefrog מומחה בכל הקשור אל אפיון, פיתוח ומתן פתרונות תוכנה מקיפים בהתאמה אישית ללקוח.
אנו מספקים פתרונות תוכנה ופיתוח הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי.
 
בבית תוכנה codefrog מודעים לעובדה כי פיתוח אפליקציות ופתרונות תוכנה הוא עסק למומחים בלבד!
על כן, הצוות המקצועי ובעל הניסיון שלנו נבחר בקפידה במטרה לספק לכם את התוצאה הטובה ביותר.
הצוות כולל מפתחי תוכנה לסלולר (אייפון ואנדרואיד) ומפתחי דוט נט- בעלי תעודת הסמכה Microsoft Certified Professional.
בנוסף, אנו דואגים מדי תקופה לשלוח את עובדי החברה להשתלמויות וימי עיון על מנת שהם יהיו מעודכנים בכל החידושים הטכנולוגיים העולמיים הקשורים לתחום פיתוח התוכנה.
 
המוניטין שלנו כחברה נבנה לא רק כתוצאה משביעות רצונם של לקוחותינו מהמוצרים והשירותים שלנו, אלא גם כתוצאה מהשירות המקצועי והיחס החם הניתן תוך הבנה ושקיפות מלאה לצרכי הלקוחות.
אנו רואים את ההשקעה שלכם בנו כהשקעה שלכם בעסק שלכם, ומתחייבים לספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר לשביעות רצונכם.
 

השירותים אותם אנו מציעים לכם:

  • פיתוח של אפליקציות לרשת- הפיתוח כולל בנייה של מערכות וממשקי ניהול תוכן לאתרים בסדר גודל שונה, פיתוח של מערכות לניהול לקוחות (CRM), פיתוח של אפליקציות המיועדות לאינטרנט ופיתוח של תוכנות שונות תוך אפיון והתאמה מלאה לצרכי הלקוח.
  • פיתוח של אפליקציות למכשירי אייפון ואנדרואיד- אנו מפתחים אפליקציות ומשחקים שונים המיועדים למכשירי הדור השלישי תוך שימוש בכלי מתקדם של חברת NOVEL הידועה. codefrog שמה דגש על פיתוח תוכנות ממוקדות תוצאות הנטענות במהירות.
  • פיתוח של אפליקציות לפייסבוק- בנייה של אתרים ודפים ברשת החברתית הידועה והפופולארית ביותר, הפייסבוק. בנוסף, נשמח לפתח עבורכם אפליקציות שונות ומשחקים אשר ימתגו את החברה שלכם ויהפכו את דף הפייסבוק שלכם לפופולארי בקרב משתמשי הרשת החברתית.
 
codefrog מתחייב לספק לכל לקוחותיו שירותי פיתוח, בניית אפליקציות ובניית אתרים ברמה מקצועית ובהתאמה אישית. עבודת הפיתוח תתבצע לאחר אפיון מקיף עם הלקוח וכל התהליך יתבצע בשקיפות מלאה עם הלקוח.