בית תוכנה, פיתוח תוכנות

מהם התפקידים הנדרשים ביותר בבתי תוכנה?

מפתחי אפליקציות, בוני אתרים, מפתחי מערכות CRM ו- ,CMS מתכנתים ובודקי תוכנה QA אלו הם רק חלק מבעלי המקצוע הפועלים בבית תוכנה. מטרתם: לסייע לחברות, עסקים וארגונים לעשות את הצעד הראשון בעולם טכנולוגי בדרך ידידותית ופשוטה עד כמה שאפשר.

ענף ההייטק משגשג בשנים האחרונות יותר מתמיד ועמו גדלים ומתרחבים גם פתרונות המחשוב והטכנולוגיה שקיימים. כיום בתי תוכנה מספקים לעסקים מסוגים שונים מעטפת שירותים שלמה אשר אינה מתמקדת רק בפיתוח, תכנות ועיצוב אתרים אלא בעולם שלם של פתרונות מקיפים מעבר לכל שאתם יכולים להעלות על דעתכם.

לבתי תוכנה תפקיד מרכזי בעולם שכולו טכנולוגי

בעולם בו כל אמצעי השיווק, הפרסום והמכירה פועלים בסביבה טכנולוגית עסקים וחברות שלא יעשו שימוש בשירותיו של בית תוכנה, סופם שיוותרו מאחור. בתי התוכנה הם אלו שלמעשה מספקים פתרונות אינטרנט ודיגיטל תוך שמפתחים תוכנות ייחודיות העונות על צרכיהם הטכנולוגיים של הלקוחות עד לרמת הפרט הקטן. כתוצאה מכך תחום זה הפך למאוד פופולרי ונפוץ מה גם שבתי התוכנה עצמם דואגים לאגד תחתם את מיטב בעלי המקצוע בתחום כדי לספק שירותים ברמה גבוהה.

משרות מפתחי אפליקציות לתחום הסלולר

אחד התפקידים היותר נדרשים בבתי תוכנה הוא של אנשי מקצוע המתמחים בפיתוח אפליקציות לסביבת הסלולר היות ותחום זה נחשב לאחד המובילים הטכנולוגיים בעידן המודרני. למעשה חברות רבות עושות שימוש באפליקציות, במיוחד מאז שהטלפונים החכמים נכנסו לתמונה והפכו לדרך התקשרות אופטימלית עם הלקוחות, וכן לאמצעי שיווק, פרסום ומכירה מתקדם במיוחד. מעבר לכך, באמצעות אפליקציות בעלי עסקים יכולים לשדרג את חוויית הגלישה הסטנדרטית ולהציע ללקוחות עולמות תוכן שונים ומגוונים.

בוני אתרים

תפקיד נוסף בהשמה בהייטק ונדרש לא פחות הוא של מפתחי אתרים, לרבות של אתרי מסחר מקוונים המאפשרים ביצוע רכישות אונליין. תחום זה נחשב למאוד מפותח ומתקדם ובו השמיים הם הגבול ולו רק בגלל שעדיין נמצא בחיתוליו. בעזרת פיתוח אתרי מסחר ניתן להחליף את שיטות הרכישה המסורתיות, להגדיל את היקף המכירות, לייצר הזדמנויות חדשות ואף להרחיב את קהל הלקוחות אל מעבר לגבול. עסקים רבים השואפים לבסס את מקומם בעולם המסחר המקוון פונים לבתי תוכנה לשם כך כשהם זקוקים לשירותים של מפתחי אתרים מקצועיים.

וכמובן שאי אפשר בלי משרות בודקי תוכנה QA

למרות שהמומחים לדבר גורמים לנושא להיראות די פשוט, בפועל תוכנות הן נושא מורכב במיוחד. הן חשופות באופן מתמיד לתקלות ולבאגים שונים אשר עלולים להוות מכשול, למנוע מהן לתפקד כראוי ולהוביל לחוסר שביעות רצון מצד הלקוחות שיעבדו עמן. לכן אין זה בלתי נמנע ולפני שהן יוצאות לעולם הרחב, על התוכנות לעבור בקרת איכות במטרה לאתר כשלים טרם השימוש ולוודא כי הן עומדות בשורה אחת עם הדרישות המוקדמות שנקבעו לפני פיתוחן. כאן משרות בודקי תוכנה QA נכנסות לתמונה ובתחום זה הן נדרשות ומבוקשות. על בודקי התוכנה להכיר לעומק את עולם התכנות והמחשבים, זאת תוך שהם עושים שימוש בכלים ומיומנויות אשר יאפשרו את אבטחת איכות התוכנה לפני הפצתה.

פיתוח והטמעת תוכנות חדשות זהו עולם הדורש ידע רב וניסיון וכן אבטחת איכות על מנת לוודא כי המוצר הסופי יהיה כמה שיותר איכותי וייצג את מטרתו נאמנה. כמובן שישנן משרות נוספות הנדרשות בבתי תוכנה, אליהן ניתן להגיע דרך חברת השמה.