בית תוכנה, פיתוח תוכנות

היתרונות של תוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט

צמד המילים "הנהלת חשבונות" קצת מורכב עבור בעלי עסקים הטרודים ביום יום בניהול שוטף של העסק ועבורם היא משימה מורכבת.
אם בעבר בעלי עסקים היו צריכים להתמודד עם חשבוניות ידניות, כיום הדבר שונה לחלוטין וניתן בקלי קלות להוציא חשבוניות דיגיטליות מבלי צורך לרשום בכתב יד את החשבוניות או להדפיס אותה ולאחר מכן להכניס את החשבונית למעטפה ולשלוח ללקוח. התפעול הוא פשוט לחלוטין – פשוט נכנסים לתוכנה, מקלידים את פרטי החשבונית ואת המחיר ושולחים ללקוח בקלי קלות את החשבונית למייל.

כמובן שתוכנה זו מאפשרת עוד מגוון רב של אופציות, כמו – הדפסת חשבונית, איסוף מאגר לקוחות, צפייה בנתונים ובדוחות חודשיים, סינון של מידע ועוד מיני פיצ'רים שונים שנועדו לעשות לבעלי עסקים את החיים הרבה יותר קלים ופשוטים.

אופציה זו נעשה פופולרית בשנים האחרונות ונראה כי בעלי עסקים רבים הבינו את היתרונות הרבים בתוכנות אלו, והם כמובן נסחפים אחרי הטרנד המתקדם ומעבירים את מערך החשבוניות לתוכנות אלו.


כל היתרונות בתוכנה להנהלת חשבונות

אין צורך בידע רב

תוכנות להנהלת חשבונות הן כל כך פשוטות לתפעול, כך שאין צורך בידע רב בעת השימוש במערכות אלו. למעשה, תוכנות אלו מדריכות את בעלי העסקים כיצד לפעול ממש כאילו יושבת מנהלת חשבוניות אישית ואנושית ומבצעת את פעולות אלו. למעשה, אין צורך בידע במחשבים או בידע בהנהלת חשבונות כלל וכלל.

חיסכון בזמן

הדבר היקר יותר לבעלי עסקים הוא – זמן, הרי במקום לפנות יום שלם להתעסק עם חשבוניות, מה שאגב היה בעבר, או להעסיק מנהלת חשבונות צמודה שתבצע את הנהלת החשבוניות, פשוט מקלידים הכל בתוכנה ומעניקים גישה לרואה חשבון והוא מוציא חודש בחודשו את הנתונים מהתוכנה. בשורה תחתונה, חסכתם זמן יקר.

חיסכון בעלויות

תוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט יכולה לחסוך לכם כסף רב. הרי במקום להעסיק מנהלת חשבונות ולרכוש פנקסי חשבוניות כל חודש מבית הדפוס, ניתן לבצע הכל במערכת הממוחשבת בקלות רבה. לרוב, חברות המציעות תוכנות להנהלת חשבוניות גובות מחיר חדשי בגין השימוש במערכת, כך שמחיר השימוש הוא כמחצית ממחיר הדפסת פנקס חשבוניות מעוצב.
בשורה תחתונה – חסכתם בעלויות חודשיות לחברה וזכיתם בפתרון נוח במיוחד.


הנחיות וצ'אט און ליין

חברות המציעות תוכנה להנהלת חשבוניות, מציעות שירות לקוחות הזמין עבור לקוחות בכל שעות היום, בין אם זה בצ'אט און ליין, השארת פרטים ליצירת קשר, מענה טלפוני אנושי ועוד. כך תוכלו לקבל סיוע בעת השימוש במערכת. מעבר לכך, חברות רבות מציעות סרטונים והדרכות לשימוש בתוכנה, כך שניתן בקלות רבה להיעזר בסרטונים אלו לצורך תפעול המערכת, בעיקר כאשר מדובר בשימוש ראשוני.


מגוון רב של אופציות

בתוכנות אלו ניתן למצוא מגוון רב של פיצ'רים שונים שיסייעו לכם להתנהל בצורה נכונה כמו – מערכת CRM, אפשרות סליקה ועוד מיני שירותים רבים.

למידע נוסף אודות תוכנה להנהלת חשבונות מקצועית ואיכותית