בית תוכנה, פיתוח תוכנות

בניית דפי עסק ופיתוח אפליקציות לפייסבוק

בעידן בו הרשת האינטרנטית חולשת על כל תחומי החיים, לא נותר לבעלי עסקים אלא להתאים עצמם לדרישות השוק ולהשתלב בקדמת הטכנולוגיה בין אם באמצעות בניית דפי עסק ופיתוחם ובין אם באמצעות פיתוח אפליקציות בפייסבוק, הרשת החברתית הפופולארית בימינו אנו.

הויכוח באשר לרשת החברתית פייסבוק האם היא תשרוד או תעלם מהעולם הוא ויכוח נכון, אך מוקדמת השעה להספיד את הרשת החברתית ונכון להיום, לקוחות רבים מגיעים דרכה מה שמוביל בעלי עסקים רבים לפתח אפליקציות בהתאם לאופי הצרכנים, (גילם השכלתם וכדומה) ובהתאם לדרישות השוק.

הוכח כבר בעבר כי מי שאינו משקיע בפיתוחים שונים של דפי עסק ברשת האינטרנטית או במקביל וניתן גם לומר לחילופין אפליקציות בפייסבוק, מפסיד לקוחות פוטנציאלים רבים שעתידים היו להוות נתח מחזורי ניכר.

 

בניית דפי עסק

בניית דפי עסק משלבת הן את הצד הטכני הכרוך בתהליך בניית אתרים סטנדרטי (בין אם היא מבוצעת באמצעות HTML , ובין אם הם נבנים בפלטפורמה חילופית), שילוב התוכן בדפים אשר על פי רוב עתיד לכוון את הגולש לפעולה והן באמצעות עיצוב גרפי הנועד להשוות לדף העסקי מראה אליו יתחברו הגולשים ובאותה הנשימה, להשוות לעסק את המיתוג המבוקש (לכל צבע בבחירת העיצוב משמעות בתוצר המוגמר) וכמובן התוצר המוגמר נותן בעל הדף פרסום בפייסבוק בעזרת דף עסקי פעיל, מעוצב ומעניין למשתמש.

 

בניית דפי עסק מחויבת להתבצע במקצועיות חסרת פשרות, משום שדף זה מהווה כרטיס ביקור לעסק עבור עשרות , מאות או אלפי הלקוחות הפוטנציאלים המגיעים לביקור בדף. ישנה ידיעה מובהקת שטוענת כי גולש המגיע לאתרכם לא ישהה בו מעבר לשלוש שניות תמימות, אלא אם הדף הצליח לעורר את סקרנותו של הגולש ולהשאירו מעבר לשניות אלו, וזוהי המטרה לשמה יש לבנות דף איכותי ומקצועי. חשוב מאוד להתייחס גם לטכנולוגיה המתפתחת ולפתח אתר לאייפון בשביל שהעסק יגרוף נתח שוק נוסף.

מומלץ מאוד לבחור חברת בניית אתרים איכותית ומקצועית. כל עוד בניית דפי העסק מקצועית, כך הסיכוי שלכם כבעלי עסק להרחיב את הפעילות העסקית הולכת וגדלה ובתחשיב לטווח הארוך, ההשקעה כיום תשתלם ותניב תשואה גדולה בעתיד.

 

פיתוח אפליקציות לפייסבוק

אפליקציות בפייסבוק מושכות אליהן עניין רב, משום שהן מפעילות את הגולש שלעיתים משתעמם מהמידע והידע הלקוני המועברים ברשת חברתית זו. מספר הפרופילים העסקיים בפייסבוק הוא גדול וככל שתצליחו לבדל עצמכם מיתר הדפים העסקיים, כך תצליחו להשיג יותר לקוחות פוטנציאלים שעתידים להיות לקוחות בפועל.

האפליקציות יכולות להיות פשוטות ומאידך מתוחכמות , אך אין ספק כי הן חייבות להיות מותאמות הן לבית העסק המפתח אותן והן לגולשים ברשת החברתית שעתידים להוות חלק בלתי נפרד ממניין לקוחות החברה. האפליקציות יכולות להיות לשם הוספת עניין לרבות משחק שאינו מוביל בהכרח למידע אודות המוצר ואילו לחילופין יכולה האפליקציה לספק ערך רב לגולש ושוב זאת ביחס להתאמה המושלמת אותה יש לבצע מבעוד מועד באמצעות אפיון אותו מבצעים המומחים שבונים עבורכם את האפליקציה. בחירת הצוות המקצועי מחויבת להתבצע על ידכם בקפדנות יתרה משום שהתוצאה הסופית עתידה להיות גורלית להצלחת בית העסק.


דפי נחיתה ופייסבוק

פיתוח ובנייה של דפי נחיתה לפייסבוק מאפשר למעשה הקמת דף נחיתה איכותי, ממוקד ומעוצב יותר מאשר בנייה של דף נחיתה רגיל.
דפי נחיתה לפייסבוק מאופיינים באופן מושלם לWALL ולטיימליין .
כמו כן, המדד להצלחה בפייסבוק הינה כמות הלייקים המתקבלים , כאשר הפיתוח התכנות והעיצוב נכונים, בעלי העסקים מקבלים גם תוצאות המרה ולידים לא רעה בכלל.